KATARZYNA BEM

Kasia Bem Centrum Joga WarszawaWarszawa Centrum Joga

Stanęłam na macie po raz pierwszy w 2003 roku i natychmiast pokochałam tę ogromną przestrzeń, którą odnalazły na niej moje ciało, umysł i dusza. W pewnym momencie było dla mnie oczywiste, że chcę się tym doświadczeniem dzielić z innymi i tak zmieniłam swoje życie, aby stało się to możliwie. Od 2007 roku jestem dyplomowaną nauczycielką Sivanandy jogi ( TTC w Ashram Yoga Farm, Grass Valley, Kalifornia, 2007), Sri Sri jogi (TTC Art of Living, Taraska, 2006) i Asthanhgi jogi (Ashtanga Yoga Intensive, Wrocław, 2007 ).

Interesują mnie naturalne sposoby na młodość, zdrowie i urodę
i z tych zainteresowań wyrosły autorskie programy Joga dla Twarzy
i Detoks z jogą naturalnie! Dziś joga jest moim jedynym zajęciem,
moim powołaniem i moim życiem.

Właśnie ukazała się pierwsza książka Kasi Bem „Happy Detoks” z 10 – dniowym holistycznym programem odnowy organizmu, w której autorka opisuje naturalne metody regenerujące i oczyszczające ciało i umysł.

Czuję się szczęśliwa, że mogę przekazywać tę pasję innym.

Interesuję się jogą, praktykuję jogę, czytam o jodze, rozmawiam o jodze, piszę o jodze, jeżdżę na jogowe warsztaty i odosobnienia medytacyjne.
Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem okropną jogową nudziarą Uśmiech Mój pies też już pojął, ze te świszczące dźwięki, które z siebie wydobywam na porannym spacerze to pranajama, a syn odbierając telefon spokojnie informuje - „Mama nie może teraz rozmawiać, bo medytuje”. Poza tym wszyscy w domu zdrowi.
W poprzednim życiu bywałam głównie dyrektorem, ale także tłumaczem, dziennikarką, czy copy writerką odnosząc mnóstwo sukcesów i zdobywając nagrody, które dziś wobec harmonijnego życia, które wiodę, wydają mi się zupełnie niewarte uwagi.
Zapraszam na moją stronkę www.namastejoga.pl.

Prowadzę zajęcia: Joga Vinyasa Flow, Joga Vinyasa Łagodna