MAGDA SZAST

Centrum Joga Beata Wawrzyniak

Od 1997 r jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness.  Od kilku lat prowadzę zajęcia terapią ruchem wg metody pilates. Jestem certyfikowaną masażystką i psychodietetyczką (studia podyplomowe w SWPS). Posiadam również I i II stopień naturalnego uzdrawiania metodą reiki.

 

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, które oprócz pracy z ciałem obejmują również zdrowie psychiczne, terapię oddechem i pracę z energią. A kiedy mam wątpliwości którędy zmierzać moją życiową ścieżką, zawsze pytam o drogę serca i idę za jego głosem.

 

Od czterech lat prawie codziennie stawiam  stopy na macie do jogi szukając i odnajdując podczas praktyki to, co jest dla mnie w życiu bardzo istotne: siłę, spokój i wewnętrzną równowagę. Jestem miłośniczką nurtu body & mind a moimi największymi miłościami są pilates i joga. Moja pasja zaowocowała postanowieniem o podjęciu szkolenia nauczycielskiego  akredytowanego przez międzynarodową organizację Yoga Alliance i jestem pewna, że jest to jedna z najlepszych w moim życiu decyzji.

 

Uważam, że tylko zintegrowanie ćwiczeń fizycznych i treningu mentalnego i  relaksacyjnego pozwala na harmonijne i zrównoważone kształtowanie ciała i zwiększenie jego świadomości. 
 
 

 

OFERTA MASAŻU

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, którego celem jest wspomaganie przepływu limfy (chłonki) – czyli płynu tkankowego. Drenaż limfatyczny zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych zastojem chłonki.
Służy likwidacji obrzęków zastoinowych, wysięków limfatycznych, a także przyspiesza likwidację siniaków i krwiaków.
Jest doskonałym zabiegiem wspomagającym oczyszczanie organizmu.

Dzięki poddawaniu się zabiegowi drenażu limfatycznego, czas usuwania zbędnych produktów przemiany materii zostaje skrócony. Skutki zaburzeń w prawidłowym działaniu układu limfatycznego: obrzęki, cellulit, rozstępy, trądzik różowaty, przedwczesne starzenie się skóry, schorzenia narządów wewnętrznych.
Aby ich uniknąć, warto raz na jakiś czas, poddać się zabiegowi drenażu limfatycznego. Masaż limfatyczny wykonywany jest w bardzo wolnym tempie. Ruchy masażysty są płynne i delikatne, a sam zabieg bardzo przyjemny Czas zabiegu: 45-60 minut, cena 80-100 zł Masaż relaksacyjny Płynne, długie ruchy i uciski masażu relaksacyjnego to droga do zharmonizowania ciała z umysłem. Ruchy masażysty są spokojne, powolne, rytmiczne.
Masaż ten likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca i ciśnienie krwi, pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu jest całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie stanu pełnego rozluźnienia i odprężenia.
Czas zabiegu: 90 minut (w tym 30 minut masażu twarzy) – 150 zł 60 minut – 100zł

Informacja: tel. 607 070 695
 
 
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż ten jest wyjątkowo pomocny w odchudzaniu. Rozbija tkankę tłuszczową oraz poprawia ukrwienie i krążenie limfy, przez co tkanki są lepiej odżywione, znikają obrzęki a ciało oczyszcza się z balastu toksyn i złogów. Pod wpływem masaży bańką proces przemiany materii ulega przyspieszeniu a skóra kurczy się, nie tracąc jędrności.
Bańka chińska działa na zasadzie zasysania skóry, dzięki czemu dość mocno masowana jest tkanka podskórną ud, pośladków, czy brzucha, czyli miejsca, w których najczęściej obserwujemy oznaki mało atrakcyjnej skórki pomarańczowej. W trakcie trwania zabiegu przyspiesza również krążenie krwi masowanych miejsc, wpływając na przemianę materii, a tym samym przyczyniając się do rozbijania tkanki tłuszczowej. Masaż taki działa na zasadzie podciśnienia.
W bańce tworzy się ono w momencie usunięcia z niej powietrza, kiedy przyciskamy ją mocno do skóry. Powoduje to zassanie tkanek i wpływa na ich przekrwienie. Jeśli skórze brakuje elastyczności - zabieg powinien pomóc w przywróceniu jej jędrności. Bardzo ważny w całym zabiegu jest fakt pobudzenia krążenia i płynów ustrojowych, ponieważ dzięki temu szybciej pozbędziemy się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. To właśnie one są jednym z głównych przyczyn powstawania cellulitu (oprócz gromadzącej się nierówno tkanki tłuszczowej).
Czas zabiegu: 45 minut uda i pośladki – 70 zł 60 minut uda, pośladki brzuch – 100 zł

Informacja: tel. 607 070 695
 
 
JEŚLI CHCESZ POPRAWIĆ ZDROWIE, SAMOPOCZUCIE I JAKOŚĆ ŻYCIA ZAPRASZAM NA MASAŻ METODĄ REIKI

Reiki działa poprzez rozpuszczenie blokad emocjonalnych i neutralizację napięć. Przywraca przepływ energii w ciele
i prowadzi do harmonizacji i równowagi siły życiowej. Zwraca Cię na ścieżkę Twoich indywidualnych aspiracji i marzeń… Reiki uzdrawia nie tylko symptomy choroby, ale przede wszystkim jej przyczyny. Przynosi ulgę w cierpieniu, daje poczucie własnej wartości, uczy miłości i akceptacji siebie oraz innych. Twój organizm odbudowuje swoją naturalną odporność, reguluje pracę układu hormonalnego, wzmacnia i usprawnia pracę narządów wewnętrznych, powracając do naturalnego dla Ciebie stanu równowagi.

Energię reiki przekazuje się poprzez nakładanie dłoni na konkretne obszary ciała. Pacjent odczuwa w swoim ciele ową energie jako ciepło lub czuje mrowienie w poszczególnych odcinkach ciała. Terapeuta odczuwa energie reiki wraz ze swoim pacjentem, poprzez to może z łatwością odnaleźć w ciele pacjenta blokady energetyczne. Ułatwia mu to diagnozowanie, co zwiększa efektywność zabiegu. W czasie zabiegu, poprzez kontakt energetyczny, mistrz dociera również do pewnych obszarów podświadomości i ich wzorców zakodowanych w ciele. Może w ten sposób pobudzić pewne emocje.
A poprzez odblokowanie pewnych sfer, gdzie umiejscowione były blokady, może złamać opór w rozwiązaniu wielu problemów życiowych. Uzdrowienie odbywa się zatem zarówno w sferze duchowej jak i fizycznej, bowiem wszystkie choroby mają swój wzorzec odzwierciedlony w podświadomości, co stanowi często przyczynę powstałej w ciele choroby. Osoba przyjmująca energię reiki już po pierwszym zabiegu zaczyna inaczej odczuwać przepływ sił życiowych w swoim ciele. W momencie, gdy pacjent zaczyna widzieć efekty przeprowadzanych na nim zabiegów, zmienia swój stosunek do życia i problemów, z jakimi styka się na co dzień. Staje się bardziej pogodny i szczęśliwszy Jest to energia bardzo przyjemna, nie może nikomu zaszkodzić, ponieważ płynie zawsze w takiej ilości, jakiej w danym momencie potrzebuje biorca.

ZABIEG JEST PRZEPROWADZANY W UBRANIU, W POZYCJI LEŻĄCEJ I PRZYNOSI STAN GŁĘBOKIEJ RELAKSACJI
I ODPRĘŻENIA.

Czas zabiegu: 60 minut
Cena: 120zł
Informacja: tel. 607 070 695