Sztuka STANIA NA RĘKACH

Sobota 24/02/2018

NA ZAPISY!!! 

 

Warsztaty są skierowane do osób, które chciałyby zwiększyć siłę i świadomość ciała, poprawić technikę stania na rękach (jeśli już mają jakieś doświadczenie), nauczyć się jak wplatać elementy stania na rękach do praktyki jogi, jak również dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tą fascynującą sztuką.

Będziemy pracować nad…

FUNDAMENTAMI
SIŁĄ
BALANSEM

 

****************

WARSZTATY:

I. ABC STANIA NA RĘKACH – 3h – 11:00-14:00

Warsztat poświęcimy budowaniu fundamentów do praktyki stania na rękach. Będziemy pracować nad ustawieniem ciała, prawidłową pracą obręczy barkowej, odkrywać podstawowe zasady tej praktyki, aby zbudować pewność siebie i zwiększyć świadomość ciała. Nauczysz się wykonywać ćwiczenia, które pomogą Ci zjednoczyć ciało i umysł i stworzyć solidną podstawę do stania na rękach. Będziemy pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupach, w atmosferze pełnej wsparcia i wzajemnej troski o bezpieczeństwo, odpowiedniej na każdych poziomach zaawansowania.

II. PRESS HANDSTAND – 15:00-16:30 1,5h

Ten blok warsztatu będzie poświęcony magicznemu “press handstand”! Sztuka utrzymania się i balansowania w staniu na rękach, czy w staniu na głowie jest trudna, ale nauka wchodzenia do tych pozycji bez, albo z bardzo subtelnym, dynamicznym momentem odbicia od podłogi jest jeszcze większym wyzwaniem. Na tym warsztacie rozbudzimy nasze mięśnie, zwiększymy świadomość ciała i – przy użyciu takich rekwizytów jak klocki, czy kocyki – spróbujemy postawić pierwsze kroki w świecie press handstand. (*ten blok warsztatu jest przeznaczony dla osób, które potrafią już stać na rękach i dla tych, które jeszcze nie potrafią stać samodzielnie, ale regularnie praktykują i mają solidne podstawy).

III. Balans i dynamika – 16:45-17:45 1h

Potrafisz już samodzielnie utrzymać się stojąc na rękach, ale balans i dynamiczne wejścia do tej pozycji nadal są dla Ciebie wyzwaniem? Ten warsztat jest dla Ciebie!

 

KOSZTY:

Sobota – ABC STANIA NA RĘKACH 3h – 120 zł
Sobota – PRESS HANDSTAND 1,5h – 80 zł
Niedziela – BALANS I DYNAMIKA 1h – 60 zł

Wszystkie 3 warsztaty – 220 zł przy wpłacie do 1 stycznia 2018, po 1.01 – 240 zł.

REJESTRACJA

KONTAKT: m.witecka@gmail.com

Płatności za warsztaty proszę dokonywać na numer konta:
mBank: 53 1140 2004 0000 3402 7611 8637
Marta Witecka, tytuł przelewu: “stanie na rękach, warszawa”

Tylko wpłata pełnej kwoty za warsztat rezerwuje na nim miejsce. Wpłacane kwoty są bezzwrotne* – prosimy o przemyślane decyzje (zwrot następuje w przypadku, gdy znajdzie się osoba, która zajmie zwalnianie miejsce oraz w momencie odwołania warsztatu przez organizatora, bądź zmiany jego terminu). Zastrzegam sobie prawo odwołania warsztatu w każdym momencie bez podania przyczyny. Ilość miejsc na warsztacie ograniczona.

www.acroyogawitecka.pl
www.facebook.com/acroyogawitecka
www.instagram.com/martamwitecka