Otwarte Warsztaty Mindfulness

Tylko na zapisy!

 

Mindfulness, czyli praktyka uważności, to praktyka doświadczania chwili obecnej, spotkanie się ze swoim doświadczeniem, bez oceniania go, bez próby zmian. Mindfulness bazuje na praktyce medytacji, zaczerpniętej z tradycji buddyjskiej, zostało przeniesione do zachodniego świata w latach 70-tych i od tego czasu skutecznie pomaga poprawiać jakość życia, budować poczucie szczęścia i redukować wpływ  stresu. Mindfulness obejmuje pracę z oddechem, świadomością ciała, myśli i emocji. Pomaga powrócić uwagą do ciała i odczuć płynących z niego, tym samym pozwala doświadczyć obecnej chwili, która wycisza gonitwę myśli i sprawia, że czujemy się spokojniejsi i szczęśliwsi. Podczas warsztatu uczestnicy poznają różne praktyki mindfulness: skanowanie ciała, medytacja z oddechem czy życzliwością. Mamy też czas na wymianę doświadczeń i pytania.

 

Mindfulness pomaga redukować stres, budować poczucie szczęścia i zadowolenia z życia  – warsztaty to zaproszenie do zadbania o siebie w środku zabieganego tygodnia :-)

 

Warsztaty są otwarte dla wszystkich, szczególnie dla osób początkujących.


Zajęcia odbywają się we wtorki 18.30 – 20.00

Obowiązują zapisy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule maila prosimy wpisać: "mindfulness"

Koszt: 35zł płatne w recepcji Centrum JOGA


 


O PROWADZĄCEJ:

Sara Ślubowska Mindfulness

SARA ŚLUBOWSKA

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w prowadzeniu treningów i warsztatów. Certyfikowana trenerka Mindfulness w podejściu Breathworks. Kurs trenerski kończyła w Londynie, prowadziła kursy Mindfulness w Stresie i Mindfulness dla Zdrowia skierowany do osób żyjących z bólem lub problemami zdrowotnymi. Czerpiąc z wielu nurtów i nauczycieli, pasjonuje się wpływem medytacji na poczucie szczęścia i zdrowie ludzi.

http://mindfulness.com.pl/faculty/slubowska-sara/