JOGA - WARSZTATY WAKACYJNE 2017

Tylko na zapisy!!!

 

Sesje, które zregenerują cały Twój organizm, usprawnią Twoje ciało i rozjaśnią umysł. Uwolnisz się od negatywnych emocji i stresu, a także poczujesz się znowu sobą i z większą energią i mocą rozpoczniesz kolejny dzień. Dwoje doświadczonych nauczycieli jogi i rozwoju psychosomatycznego poprowadzi Cię bezpiecznie i  efektywnie przez sztukę zdrowia, długowieczności i wspaniałego samopoczucia – jogę.

Zajęcia są dla wszystkich – entuzjastów jogi i początkujących.

 

Prowadzenie: Małgorzata Rećko i Tymoteusz Onyszkiewicz.

Miejsce: Centrum Joga, ul. Bracka 22 lok. 12, II piętro (wejście od podwórka,

kod do domofonu: 12 kluczyk 1212)

 

Terminy i ceny:

29 i 30 lipca (sob.i niedz.) godz. 10.00 –14.00

185 zł.

26 i 27 sierpnia (sob.i niedz.) godz. 12.00 –16.00

185 zł.*

*osoby, które od razu opłacą dwa warsztaty, za drugi zapłacą tylko 144 zł.

 

Charakterystyka sesji: 4 h dziennie – trochę rozmawiamy (wprowadzenie do sesjii metody), potem ćwiczymy i odpoczywamy, znów ćwiczymy

i na koniec głęboki relaks.

 

I część poprowadzi Tymoteusz Onyszkiewicz, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie nauczyciela jogi i japońskich sztuk walki. II część prowadzi Małgorzata Rećko, wykorzystując metody vinyasy flow i ashtangi oraz staroinduską wiedzę na temat mudr i relaksu. Na koniec pyszne wegetariańskie przekąski, domowej roboty!

Szczegóły i zapisy: szukaj na stronie: playoga.pl (aktualności). Zapisów dokonujemy mailowo (wysyłamy krótką wiadomość, że chcemy zapisać się na warsztat pod adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (+48 691 143 853), można też wysłać sms. Pamiętaj jednak, że zapisy nie gwarantują rezerwacji miejsca. Podczas zapisów zostaniemy poinformowani o terminie płatności i regulaminie rezerwacji warsztatów, otrzymamy dane do przelewów i pozostałe informacje. Playoga wystawia również faktury – zapytaj o szczegóły dokonując zapisów. Proponujemy dokonanie zapisów i rezerwacji przynajmniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatów.

Maksymalna ilość osób na zajęciach: 16.